Kosmetika

Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě. Navíc si příjemně odpočinete a odejdete s blaženým pocitem, že jste sobě dopřála dokonalou péči. Přijďte vyzkoušet špičkovou kosmetiku PHYRIS s unikátní 3-fázovou péčí. PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči. Veškerá ošetření jsou přizpůsobena potřebám vaší pleti.
Při své práci používám multifunkční přístroj Bellazi (napařovač, peeling, vacupress a ozonizer).

Kosmetické ošetření PHYRIS

cca 80 min.        1.000,- Kč

Kosmetické ošetření PHYRIS

Procedura obsahuje: povrchové čištění pleti – odlíčení. Tonizace. Enzymatický peeling (rozruší rohové buňky). Aktivátor SOMI – masáž krystalovými tyčinkami. Úprava obočí a čištění pleti. Sérum. Masáž. Maska na pleť a oční maska. Závěrečná péče a krém nebo BB Ultimate Beauty Balm – tónovaný denní krém s OF 20.

Kosmetické ošetření PHYRIS – Hydro Active

cca 80 min.        1.050,- Kč

Kosmetické ošetření PHYRIS – Hydro Active

Intenzivní hydratační péče díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové, kombinuje 4 druhy kyseliny hyaluronové pro maximální výsledek.


Procedura obsahuje: povrchové čištění pleti – odlíčení. Tonizace. Enzymatický peeling (rozruší rohové buňky). Aktivátor SOMI – masáž krystalovými tyčinkami. Úprava obočí. Hyaluronové sérum. Masáž. Oční péče – Hyaluron Sensation Eye. Hyaluronová maska. Závěrečná péče – Hyaluron Senstation cream. Úzasná intenzivní péče na závěr kapsle Hyluron Sensation Caps.

Kosmetické ošetření PHYRIS – Triple A - Stop vráskám

cca 80 min.        1.050,- Kč

cca 90 min.        1.200,- Kč - ošetření s AHA kyselinami

Kosmetické ošetření PHYRIS – ošetření s AHA kyselinami

Jedinečné intenzivní ošetření pro maximální redukci vrásek a viditelného omlazení pleti díky účinkům trojitého vitamínu A nové generace. Ošetření může být doplněno o AHA kyseliny, redukují barevné nerovnosti, účinně stahují rozšířené póry a napomáhají vypnout kontury obličeje.


Procedura obsahuje: povrchové čištění pleti – odlíčení. Tonizace. A'peel Porcelain Peeling. Úprava obočí a čištění pleti. Aktivátor SOMI – masáž krystalovými tyčinkami. Sérum Retinol Anti-Age. Masáž. Oční péče – Retinol Eye Cream. Maska – Retinol mask. Závěrečná péče – Somi, Retinol Formula, Retinol Cream.

Kosmetické ošetření PHYRIS – Skin Control

cca 80 min.        1.000,- Kč

Kosmetické ošetření PHYRIS – Skin Control

Viditelně redukuje zarudnutí pleti. Chrání pokožku před projevy stresu. Zklidňuje podrážděná a zarudlá místa, plet vypadá harmonicky. Vhodné pro všechny citlivé pleti se sklony k podráždění a kuperoze.


Procedura obsahuje: povrchové čištění pleti-odlíčení SENSI FOAM. Enzymatický peeling. Tonizace. Úprava obočí a čištění pleti. Aktivace Sensi Somi - masáž krystalovými tyčinkami. Sérum Ceramide Repair. Masáž. Oční maska Golden Cream Mask. Maska Anti-stress Mask. Závěrečná péče Somi, Eye Zone, Anti-stress Cream.

Kosmetické ošetření PHYRIS – Extra intenzivní

cca 100 min.        1.450,- Kč

Kosmetické ošetření PHYRIS – Skin Control

Intenzivní ošetření pro dokonalé výsledky. AHA kyseliny, ampule Essentialis, Caps, elixír Forest, Luxess oil - vybráno dle Vašeho stavu pleti s ultrazvukovým peelingem a zapracováním s léčivým modrým světlem nebo omlazujícím červeným světlem.


Procedura obsahuje: vše co Vaše pleť potřebuje a kosmetika PHYRIS nabízí

Kosmetické ošetření PHYRIS – Skin Results

cca 45 - 50 min.        890,- Kč

Kosmetické ošetření PHYRIS – Skin Results

Nejnovější generace ovocných kyselin !

Pryč s pigmentací! Okamžite vypnutí vaší pleti s viditelným omlazujícím efektem bez stresování pokozky. Vhodné i pro citlivou pleť.

Vícestupňový efekt peelingu, který se skládá ze tří peelingových sér, vám zaručí depigmentaci, vyhlazení jemných vrásek, rozzáření a zjemnění pleti. Ošetření indikované na stav pleti se zrohovatěním, se sklony k rozšířeným pórům, barevným nepravidelnostem, hyperpigmentaci a vráskám.

Doporučuje se v kúrách 3-4 opakování.

Procedura obsahuje: povrchové čištění-odlíčení pleti. Tonizace. Golden Cream Mask – oční maska. Skin Results serum dle stavu pleti (Peel Index 20-obsahuje 5% AHA kyselin, Peel index 40 – obsahuje 10 % AHA, Peel index 60 – obsahuje 20 % AHA). Skin Results AHA Mask. Maska Fleece. Drenážní masáž. Tonizace. Aktivátor SOMI. UV Add On sérum pro lepší efekt s OF30. Závěrečná péče.

Základní kosmetické ošetření ATOK s regenerační péčí

cca 60 min.        850,- Kč

Základní kosmetické ošetření s regenerační péčí

Pro AKNÓZNÍ PLEŤ se zánětlivými projevy: Povrchové čištění mlékem a hydrofilním olejem na oční okolí. Tonizace. Peeling. Aplikace jemnou masáží do čisté pokožky jednorázové ampule HYALURONOVÝ REGENER pro mastnou až aknózní plet. Tlumí zvýšenou produkci mazu, otevírá ucpané mazové žlázy, pomáhá vypuzovat mazové zátky a účinně zamezuje množení bakterií hluboko uvnitř póru. Odděluje odumřelé buňky z povrchu pleti a brání rohovatění pokožky. Má hojivé a desinfekční vlastnosti. Úprava obočí. Napářka vodní parou sycenou ozónem, který zvyšuje prokrvení, okysličuje pleť a ničí choroboplodné zárodky. Hluboké čištění – exprese komedomů. Masáž obličeje a dekoltu. Maska. Malá úprava pleti – denní krém, tónovací krém.


Pro ATONICKOU (zralou) PLEŤ: Povrchové čištění mlékem a hydrofilním olejem na oční okolí. Tonizace. Peeling. Aplikace jemnou masáží do čisté pokožky obličeje a dekoltu silně hydratační HYALURONOVÉ liftingové ampule pro normální, smíšenou, mastnou až aknózní, vhodná i pro citlivou pleť. Zvyšuje vlastní regenerační schopnosti pleti, reguluje tvorbu kožního mazu, zmatňuje a zanechává pleť čistou, pružnou, jemnou a hladkou. Účinně potlačuje projevy stárnutí pokožky, redukuje drobné linky a vrásky a má okamžitý vyhlazovací efekt. Plet zpevňuje, získává mladistvý a zářivý vzhled.Úprava obočí. Napářka vodní parou sycenou ozónem,který zvyšuje prokrvení,okysličuje pleť a ničí choroboplodné zárodky. Hluboké čištění. Masáž obličeje a dekoltu. Maska. Malá úprava pleti – denní krém, tónovací krém.

Kosmetické ošetření pro teenagery

cca 40 - 50 min.        550,- Kč

Povrchové čištění (čistící mléko, tonikum).Peeling. Napářka vodní parou sycenou ozónem. Jacquetova masáž– 5 minut, složená ze série hlubokých poštipů. – odsávání komedomů, nečistot. Hluboké čištění – exprese komedomů, tonizace. Pleťová maska.

Kosmetické ošetření pro teenagery s ultrazvukem

cca 40 - 60 min.        700,- Kč

Povrchové čištění (čistící mléko, tonikum).Peeling. Napářka vodní parou sycenou ozónem. Jacquetova masáž– 5 minut, složená ze série hlubokých poštipů . Vacupress – odsávání komedomů, nečistot. Hluboké čištění – exprese komedomů, tonizace . Ošetření ultrazvukem – desinfekce vyčištěné pleti, okysličení otevřených pórů a urychlení hojení zánětlivých procesů. Pleťová maska.

Samostatné kosmetické úkony

 • Ošetření ozonizérem – desinfekce vyčištěné pleti, okysličení otevřených pórů a urychlení hojení zánětlivých proceů (akčním médiem ozonizéru je trojmocný kyslík O3)
 • Ošetření Hypoalergenní ultrazvukovou špachtlí RECLAR
 • Úprava obočí, tvarování obočí
 • Barvení obočí
 • Barvení řas
 • Depilace horního rtu
kosmetika sleva
Facebook
mase sleva

VERONIKA STUDIO

Veronika Dvořáková

Chomutovská 1036/9

Praha 6 - Ruzyně

161 00

Otevírací doba:

Pondělí–pátek: dle objednávek

Telefon: 602 175 736

Metro, trasa B – Stodůlky + BUS 225 – zastávka Staré náměstí

Metro, trasa A – Petřiny + BUS 108 – Ruzyňská škola

Metro, trasa A – Nádraží Veleslavín + BUS 225 – Staré náměstí

Železniční stanice Praha-Ruzyně – vzdálenost cca 600m

Autem: parkování bez problémů – parkovací stání před domem

Z Evropské ul. na konečné tramvaje 26, 20 odbočit doleva, pokračovat přes železniční přejezd do Ruzyňské; u hotelu Villa St. Tropez odbočit doleva, pokračovat do Jinočanské a Kralupské, odbočit do obytné zony – ulice Chomutovská č 9.

Ze západního směru kolem OBI Drnovskou ul. na Staré náměstí, dále Kralupskou a po cca 200m za náměstím odbočit do obytné zony – ulice Chomutovská č 9.

Copyright © 2015, Veronika studio |

Facebook

Sledujte nás také na Facebooku: