Masáže

Masáže patří k nejstarším léčebným prostředkům s blahodárnými účinky a jsou obohacením péče o lidské tělo a jeho zdraví. Masáž je umění dotyku. Je to umění, které lze použít k utišení bolesti, zmírnění napětí a uklidnění. Pro mnohé z nás jsou bolesti v zádech běžným pocitem, zvykli jsme si na něj. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté, a že překonávání nepříjemných pocitů, s tím spojených, nás stojí spoustu energie. Přijďte nechat na sobě pocítit teplo, uvolnění zatuhlých a namožených svalů a odpočinek. Dopřejte si chvíle, kdy péče bude jen o vás.

Nabízíme pro Vás tyto druhy masáží:

Klasická masáž zad a šíje (nejžádanější)

Je to rekondiční svalová masáž, která vychází z principů tradiční mistrovské švédské metodiky fyziologa Pira Henrika Linga - rychle a důrazně se zde střídají silové hmaty (hnětení, tepání, chvění) s jemnějšími doteky (roztírání, tření, vytírání). Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů - svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken a povolením spasmů. Zvýšeným prokrvením se zlepšuje energetická bilance svalových buněk, dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěži, lepší se i svalová výkonnost. Masáž celkově harmonizuje, uvolňuje ztuhlé klouby a vazy, bolestivé, napjaté, ochablé či zkrácené svaly, zlepšuje prokrvení a výživu tkání, odstraňuje bolestivé spasmy a myogelozy, přispívá k celkové tělesné a duševní regeneraci klienta.

Klasická masáž šíje

Provádí se v rozsahu od dolního úhlu lopatek až ke spodnímu okraji lebky. Masírovaná oblast tedy zahrnuje oblast lopatek, mezilopatkových svalů, šíjových svalů a svalů zadní části krku až k lebce. Masáž šíje se provádí v sedu, což umožňuje lepší přístup ke svalům šíje a záhlaví.

Klasická masáž zad

Zahrnuje svaly horní části hýždí, bederní a hrudní oblast zad. Klasická masáž zad se provádí v lehu na břiše, kdy je masírovaná část zad maximálně uvolněná.

Dále se provádí:

 • masáž rukou
 • masáž nohou (obě strany + hýždě)
 • masáž celková

Indická antistresová masáž hlavy

Díky této masáži se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Tato masážní technika je v Indii praktikována více než tisíc let a to původně ženami, které věřily, že masáž hlavy zachovává vlasům zdraví a sílu. Nemýlili se. Masáž kůže na temenu hlavy podporuje transport krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Nyní je nejběžnější příčinou nedostatečného krevního toku svalová tenze – napětí vytvářené stresem. Indická masáž hlavy pomáhá rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje i neocenitelnou úlohu při léčbě problémů spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči. Tato mimořádná indická masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.
Při masáží se provede uvolnění ramen, šíje, paží a krku. Indická masáž hlavy se provádí v sedě, klient je při ní oblečen.

Pomáhá odstraňovat:

 • psychickou únavu
 • podrážděnost
 • bolesti hlavy a migrénu
 • oční napětí
 • stav úzkosti
 • nespavost
 • deprese
 • stres
 • pomáhá odvádět toxiny z těla
 • zlepší růst a kvalitu vlasů
 • hučení v uších
 • navozuje pocit duševní pohody
 • celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus

Breussova neurodistenzivní uvolňující masáž

Jedná se o jemnou energetickou masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu a okysličení jednotlivých obratlů. Podporuje detoxikaci a regeneraci organismu. Uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře.
Jemná masáž, prováděná za pomoci třezalkového oleje a hedvábného papíru je vhodná pro regeneraci plotének nebo při tzv. "houseru", pomáhá uvolnit blokády a napětí. Masáž uvolňuje tenzi okolo páteře, odstraňuje bolesti zad, zanechává páteř zrelaxovanou s obratli ve správné poloze. Pomocí jemného tahu se obratle oddalují od sebe, čímž uvolňují místo pro opětovné vstřebání vody. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a tím uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Ploténka může opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením - to se projevuje mmj. jako vystřelující bolest, nebo brnění a mravenčení. Masáž zároveň podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organizmu. Používá se také jako pomocná metoda při různých onemocnění páteře.

Indikace:

 • uvolnění meziobratlových plotének
 • ústřel, ischias
 • vyrovnání celkové statiky organismu a postavení páteře
 • vhodná i při osteoporóze
 • prevence onemocnění páteře a plotének (degenerace a prolaps meziobratlových plotének)

Kontraindikace:

 • horečnaté a infekční onemocnění
 • alergie na třezalkový olej

U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin obsažený v třezalce, resp. v třezalkovém oleji vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži za použití třezalkového oleje 24 hodin nesluňte.

Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání kolem páteře. Tyto toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Dopřejte si tedy trochu detoxikace a regenerace pomocí medové masáže.
Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky - jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy. Medová masáž je nejen masáží, ale celistvým ošetřením těla i ducha. Díky skladbě medu dochází nejen k detoxikaci organismu ale i posilování životní energie. Přijďte také vyzkoušet blahodárné účinky medu. Po samotné masáži následuje zklidňující okurkový zábal. Po medové masáži se budete cítit jako znovuzrození, Vaše pokožka bude sametově hedvábná a vůně medu Vás bude provázet ještě na cestě domů.

Není vhodné se po této masáži umývat mýdlem, pouze vodou.

kosmetika sleva
Facebook
mase sleva

VERONIKA STUDIO

Veronika Dvořáková

Chomutovská 1036/9

Praha 6 - Ruzyně

161 00

Otevírací doba:

Pondělí–pátek: dle objednávek

Telefon: 602 175 736

Metro, trasa B – Stodůlky + BUS 225 – zastávka Staré náměstí

Metro, trasa A – Petřiny + BUS 108 – Ruzyňská škola

Metro, trasa A – Nádraží Veleslavín + BUS 225 – Staré náměstí

Železniční stanice Praha-Ruzyně – vzdálenost cca 600m

Autem: parkování bez problémů – parkovací stání před domem

Z Evropské ul. na konečné tramvaje 26, 20 odbočit doleva, pokračovat přes železniční přejezd do Ruzyňské; u hotelu Villa St. Tropez odbočit doleva, pokračovat do Jinočanské a Kralupské, odbočit do obytné zony – ulice Chomutovská č 9.

Ze západního směru kolem OBI Drnovskou ul. na Staré náměstí, dále Kralupskou a po cca 200m za náměstím odbočit do obytné zony – ulice Chomutovská č 9.

Copyright © 2015, Veronika studio |

Facebook

Sledujte nás také na Facebooku: